Pediatra w Przychodni Szczecińskiej

W naszej przychodni każde dziecko spotka się z ciepłą, profesjonalną opieką naszych specjalistów z zakresu pediatrii i neurologii dziecięcej.

Wykrycie nieprawidłowości w rozwoju układu neurologicznego dziecka na wczesnym etapie pozwala na wdrożenie leczenia, które zapobiegnie pogłębianiu choroby i wspomoże wypracowanie niektórych funkcji.

Dodatkowo oferujemy kompleksowe konsultacje w zakresie szczepień ochronnych, pomagając rodzicom w ustaleniu najlepszego planu dla ich pociech. Wybierając naszą przychodnię, decydujesz się na opiekę, która wspiera zdrowy rozwój Twojego dziecka w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze.

Zapraszamy do umówienia się na wizytę i dołączenia do grona zadowolonych rodziców, których dzieci są pod naszą opieką.

Pediatra / Neurolog dziecięcy

Dr n. med. Magdalena Sieńko

W naszej przychodni przyjmuje Dr n. med. Magdalena Sieńko, która jako lekarz specjalista świadczy różnie usługi w ramach prywatnej praktyki.

Dr n. med. Magdalena Sieńko jest lekarzem specjalistą w dziedzinie neurologii dziecięcej i pediatrii, absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej. Jest również aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego i Polskiego Towarzystwa Neurologii Dziecięcej.

Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu posiadanych specjalizacji uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych w Polsce i zagranicą. Jako lekarz specjalista, jej celem jest zapewnienie najwyższej jakości opieki medycznej dla pacjentów i ich rodzin. Uważa, że każde dziecko jest wyjątkowe i zasługuje na indywidualne podejście i najlepsze możliwe leczenie.

Czekamy na Ciebie
w Przychodniach Szczecińskich

Umów wizytę

OBSERWUJ NAS

ul. Generała Stanisława Maczka 18/3-4

Rejestracja telefoniczna 91 500 10 10

ul. Kwiatkowskiego 1/6-7

Rejestracja telefoniczna 91 500 10 15