Recepty, wnioski i zaświadczenia

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług związanych z receptami, wnioskami i zaświadczeniami.

W naszej przychodni znajdą Państwo profesjonalną pomoc i obsługę w każdej z tych kwestii. Oferujemy Państwu:

  • Kontynuację leczenia przewlekłego – jeśli cierpią Państwo na chorobę przewlekłą, nie muszą Państwo martwić się o dostęp do leków i środków medycznych. Nasz zespół lekarzy zapewni Państwu odpowiednie recepty i porady dotyczące leczenia. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznajcie się z działem Kontynuacja leczenia przewlekłego.
  • Pomoc w przypadku zgubienia recepty – jeśli zgubiliście Państwo receptę na lek lub środek medyczny, nie musicie Państwo panikować. Nasza przychodnia pomoże Państwu odzyskać receptę lub wystawić nową. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznajcie się z działem Zgubiona recepta.
  • Wystawianie zaświadczeń lekarskich – jeśli potrzebują Państwo zaświadczenia lekarskiego do celów osobistych lub zawodowych, nasza przychodnia służy Państwu swoją pomocą. Nasz zespół lekarzy wystawi Państwu zaświadczenie o stanie zdrowia, niepełnosprawności, braku przeciwskazań do pracy lub innych kwestiach. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznajcie się z działem Zaświadczenia.
  • Zaświadczenia specjalne – jeśli potrzebują Państwo zaświadczenia o braku przeciwskazań do uczęszczania do żłobka, o braku przeciwskazań do testów sprawnościowych lub o karmieniu piersią, nasza przychodnia również może Państwu pomóc. Nasz zespół lekarzy oceni Państwa stan zdrowia i wystawi Państwu odpowiednie zaświadczenie. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznajcie się z działem „Żłobki, testy sprawnościowe i medycyna pracy”.

Nie zwlekajcie i skontaktujcie się z nami już dziś. Zapewniamy Państwu szybką i miłą obsługę oraz fachową opiekę medyczną. Czekamy na Państwa w naszej przychodni!

Czekamy na Ciebie
w Przychodniach Szczecińskich

Umów wizytę

OBSERWUJ NAS

ul. Generała Stanisława Maczka 18/3-4

Rejestracja telefoniczna 91 500 10 10

ul. Kwiatkowskiego 1/6-7

Rejestracja telefoniczna 91 500 10 15