Zapraszamy do naszej przychodni!

Jeśli szukasz profesjonalnej opieki medycznej zapisz się do naszego zespołu lekarzy, pielęgniarek i położnej. To proste i szybkie!

Złóż e-deklarację NFZ

Zapraszamy do zapisania się do naszej przychodni poprzez złożenie e-deklaracji NFZ. To proste, szybkie i wygodne rozwiązanie, które pozwoli Ci skorzystać z naszych usług medycznych. Nie musisz wychodzić z domu ani czekać w kolejce. Wystarczy, że wejdziesz na tę stronę internetową, zalogujesz się i podpiszesz e-deklarację Profilem Zaufanym. W ten sposób wybierzesz naszą placówkę jako swoją Podstawową Opiekę Zdrowotną i będziesz mógł/mogła umawiać się na wizyty lekarskie, pielęgniarskie lub położnicze.

  • Jeśli nie wiesz, jak złożyć e-deklarację, nie martw się. Przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową instrukcję krok po kroku, którą znajdziesz tutaj: Zobacz Instrukcję PDF
  • Możesz też pobrać deklarację w formacie PDF – LEKARZPIELĘGNIARKAPOŁOŻNA – i wysłać ją do nas pocztą elektroniczną na adres rejestracja@przychodniaszczecinska.pl lub tradycyjną. Pamiętaj jednak, że musisz ją podpisać własnoręcznie.

Złóż deklarację osobiście

  • Możesz też pobraną deklarację w formacie PDF, wypełnić swoimi danymi i podpisać. Następnie możesz dostarczyć ją osobiście do naszej rejestracji lub wysłać nam skan lub zdjęcie na adres rejestracja@przychodniaszczecinska.pl.
  • Jeśli wolisz, możesz otrzymać deklarację w wersji papierowej w naszej przychodni i wypełnić ją w domu lub od razu na miejscu. Potrzebny będzie tylko dowód osobisty.

Pamiętaj, że możesz zmienić swoją deklarację wyboru do dwóch razy w roku bez żadnych opłat. Każda kolejna zmiana może kosztować Cię 80 zł, które trzeba wpłacić na konto Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia.

Nie zwlekaj i zapisz się do naszej przychodni już dziś! Czekamy na Ciebie z uśmiechem i profesjonalną opieką.

Pobierz deklarację

Deklaracja wyboru lekarza

Deklaracja wyboru pielęgniarki

Deklaracja wyboru położnej
(kobiety i chłopcy do  2  miesiąca życia)

Czekamy na Ciebie
w Przychodniach Szczecińskich

Umów wizytę

OBSERWUJ NAS

ul. Generała Stanisława Maczka 18/3-4

Rejestracja telefoniczna 91 500 10 10

ul. Kwiatkowskiego 1/6-7

Rejestracja telefoniczna 91 500 10 15