Pacjent spoza Szczecina

Oferujemy szeroki zakres usług zdrowotnych, dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Jeśli potrzebujesz szybkiej i profesjonalnej pomocy medycznej, niezależnie od tego, skąd jesteś i jakie masz ubezpieczenie, zapraszamy Cię do naszej przychodni. Nie musisz się martwić o koszty leczenia, ponieważ w większości przypadków są one pokrywane przez NFZ lub EKUZ.

Nasza przychodnia to miejsce, gdzie znajdziesz przyjazną atmosferę, wysoko wykwalifikowany personel i nowoczesny sprzęt. Nie zwlekaj i umów się na wizytę już dziś. Czekamy na Ciebie!

  • Pacjent spoza Szczecina i gmin ościennych, ubezpieczony w NFZ

W przypadku potrzeby pilnej konsultacji w wyniku nagłego zachorowania zapraszamy do bezpłatnego korzystania z pomocy naszej przychodni wszystkich pacjentów ubezpieczonych w NFZ a mieszkających na stałe poza Szczecinem i gminami ościennymi (Dobra Szczecińska, Goleniów, Gryfino, Kobylanka, Kołbaskowo, Police, Stare Czarnowo). Wystarczy okazać swój dowód osobisty, na podstawie którego zostanie zweryfikowany status ubezpieczenia zdrowotnego.

  • Pacjent ubezpieczony w ramach Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego wydanej w jednym z krajów Unii Europejskiej

W przypadku potrzeby pilnej konsultacji w wyniku nagłego zachorowania zapraszamy do bezpłatnego korzystania z pomocy naszej przychodni wszystkich pacjentów ubezpieczonych na podstawie EKUZ wydanej w jednym z krajów członkowskich UE. Wystarczy okazać swoją kartę EKUZ, na podstawie której zostanie zweryfikowany status ubezpieczenia zdrowotnego.

  • Pacjent pochodzący z kraju innego niż Polska i nie posiadający Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego

W przypadku potrzeby pilnej konsultacji w wyniku nagłego zachorowania zapraszamy do korzystania z pomocy naszej przychodni według cennika świadczeń naszej przychodni.

  • Pacjent mający uprawnienia UKR ze statusem uchodźcy

W Przychodni Szczecińskiej pacjenci posiadający uprawnienia UKR mogą otrzymać bezpłatne konsultacje medyczne. Zapewniamy kompleksową opiekę zdrowotną na takich samych zasadach, jak dla obywateli polskich.

Czekamy na Ciebie
w Przychodniach Szczecińskich

Umów wizytę

OBSERWUJ NAS

ul. Generała Stanisława Maczka 18/3-4

Rejestracja telefoniczna 91 500 10 10

ul. Kwiatkowskiego 1/6-7

Rejestracja telefoniczna 91 500 10 15