Zaświadczenia

Chcesz uzyskać zaświadczenie lekarskie? W Przychodni Szczecińskiej jest to bardzo proste i wygodne. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszą rejestracją i podasz nam swoje dane oraz rodzaj zaświadczenia, którego potrzebujesz. Nie zapomnij też o dołączeniu dodatkowych dokumentów, jeśli są one wymagane.

Możesz to zrobić osobiście, telefonicznie lub przez internet. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, wyślij nam e-mail na adres rejestracji przychodni z załączonymi dokumentami w formacie PDF. Pamiętaj, że łączny rozmiar załączników nie może przekroczyć 5 Mb.

Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia zajmiemy się nim jak najszybciej – prosimy jednak o cierpliwość! Czas niezbędny na przygotowanie zaświadczenie lekarskie wynosi co najmniej 5 dni roboczych od dnia zgłoszenia.

W niektórych przypadkach może być konieczna osobista konsultacja lekarska, aby wystawić zaświadczenie. Jeśli tak się stanie, poinformujemy Cię o tym i zaproponujemy najdogodniejszy dla Ciebie termin.

Jeśli z jakiegoś powodu nie będziemy mogli wydać Ci zaświadczenia, również Cię o tym powiadomimy. Zawsze staramy się służyć pomocą i doradzić najlepsze rozwiązanie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W Przychodni Szczecińskiej dbamy o Twoje zdrowie i komfort.

Czekamy na Ciebie
w Przychodniach Szczecińskich

Umów wizytę

OBSERWUJ NAS

ul. Generała Stanisława Maczka 18/3-4

Rejestracja telefoniczna 91 500 10 10

ul. Kwiatkowskiego 1/6-7

Rejestracja telefoniczna 91 500 10 15