Recepty, wnioski i zaświadczenia

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług związanych z receptami, wnioskami i zaświadczeniami. W naszej przychodni znajdą Państwo profesjonalną pomoc i obsługę w każdej z tych kwestii. Oferujemy Państwu:

Kontynuację leczenia przewlekłego - jeśli cierpią Państwo na chorobę przewlekłą, nie muszą Państwo martwić się o dostęp do leków i środków medycznych. Nasz zespół lekarzy zapewni Państwu odpowiednie recepty i porady dotyczące leczenia. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznajcie się z działem "Kontynuacja leczenia przewlekłego".

Pomoc w przypadku zgubienia recepty - jeśli zgubiliście Państwo receptę na lek lub środek medyczny, nie musicie Państwo panikować. Nasza przychodnia pomoże Państwu odzyskać receptę lub wystawić nową. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznajcie się z działem "Zgubiona recepta".

Wystawianie zaświadczeń lekarskich - jeśli potrzebują Państwo zaświadczenia lekarskiego do celów osobistych lub zawodowych, nasza przychodnia służy Państwu swoją pomocą. Nasz zespół lekarzy wystawi Państwu zaświadczenie o stanie zdrowia, niepełnosprawności, braku przeciwskazań do pracy lub innych kwestiach. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznajcie się z działem "Zaświadczenia".

Zaświadczenia specjalne - jeśli potrzebują Państwo zaświadczenia o braku przeciwskazań do uczęszczania do żłobka, o braku przeciwskazań do testów sprawnościowych lub o karmieniu piersią, nasza przychodnia również może Państwu pomóc. Nasz zespół lekarzy oceni Państwa stan zdrowia i wystawi Państwu odpowiednie zaświadczenie. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznajcie się z działem "Żłobki, testy sprawnościowe i medycyna pracy".

Nie zwlekajcie i skontaktujcie się z nami już dziś. Zapewniamy Państwu szybką i miłą obsługę oraz fachową opiekę medyczną. Czekamy na Państwa w naszej przychodni!

Newsletter

© 2024 - Przychodnia Szczecińska

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji.

Wykonanie: avangardo.pl

Jacek Bujko - ZnanyLekarz.pl