Zaświadczenia

W przypadku zapotrzebowania na zaświadczenie lekarskie dowolnego rodzaju prosimy o osobisty kontakt z rejestracją Przychodni Szczecińskiej i wypełnienie druku zapotrzebowania na zaświadczenie. Do druku należy załączyć dodatkowe dokumenty, które są wymagane do wystawienia zaświadczenia.

Zapotrzebowanie na zaświadczenie można zgłosić także drogą elektroniczną na adres rejestracji przychodni. Do zgłoszenia należy załączyć dokumenty niezbędne do wystawienia zaświadczenia w formacie PDF o sumarycznym rozmiarze załączników nie przekraczającym 5 Mb.

Po zgłoszeniu zapotrzebowania na zaświadczenie prosimy o cierpliwość - czas oczekiwania na zaświadczenie lekarskie to minimalnie 5 dni roboczych od dnia zgłoszenia zapotrzebowania. 

W niektórych przypadkach zaświadczenie będzie wiązało się z osobistą konsultacją lekarską - w tym przypadku zostaną Państwo poinformowani o takiej konieczności wraz z propozycją terminu najbliższej możliwej konsultacji.

Jeżeli z jakiegokolwiek powodu zaświadczenie nie może być zrealizowane zostaną Państwo o tym niezwłocznie poinformowani.

Newsletter

© 2023 - Przychodnia Szczecińska

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji.

Wykonanie: avangardo.pl

Jacek Bujko - ZnanyLekarz.pl