Kontynuacja leczenia przewlekłego

Jako zespół Przychodni Szczecińskiej dokładamy wszelkich starań, aby nasi pacjenci byli zaopatrzeni w niezbędne leki na  najdłuższy możliwy okres czasu - dzięki temu mają Państwo pewność, że spotkają się z nami tylko wtedy, kiedy to dla Państwa niezbędne. 

Recepty na leczenie przewlekłe wystawiamy na maksymalnie 12 miesięcy z użyciem tzw "recept z odroczonym terminem realizacji". Recepty te są bardzo wygodnym rozwiązaniem, ponieważ nie tracą ważności przed datą realizacji wpisaną na recepcie a nasi pacjenci nie muszą wykupywać całości lekarstw od razu na zapas. W przypadku, gdy lekarz lub pielęgniarka uznają, że potrzebna jest wcześniejsza wizyta - leki zostaną przepisane na okres wystarczający do kolejnej wizyty w naszej przychodni.

W przypadku, gdy zbliża się koniec okresu zaopatrzenia w leki prosimy o zarejestrowanie się na konsultację u swojego lekarza rodzinnego lub pielęgniarki środowiskowo-rodzinnej.

Jeżeli potrzebują Państwo kontynuacji leczenia przewlekłego prowadzonego w poprzedniej przychodni POZ, poradni specjalistycznej lub w prywatnej praktyce lekarskiej - prosimy o zarejestrowanie się na konsultację u swojego lekarza rodzinnego i przyniesienie dokumentacji medycznej opisującej przewlekle stosowane leczenie.

Czas oczekiwania na wydanie kontynuacji recept to minimum 5 dni roboczych

 

 

Newsletter

© 2023 - Przychodnia Szczecińska

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji.

Wykonanie: avangardo.pl

Jacek Bujko - ZnanyLekarz.pl