Oferta

Przychodnia Szczecińska to prywatne centrum medyczne czynne od 2017 roku przez zespół medyczny poświęcony wdrażaniu nowych technologii medycznych i nowatorskich rozwiązań.

Część świadczeń Przychodni Szczecińskiej opłacana jest przez Narodowy Fundusz Zdrowia dla ubezpieczonych w nim pacjentów w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej. Pozostałe świadczenia medyczne dostępne są w ramach komercyjnych konsultacji. 

Pacjenci ubezpieczeni w NFZ

Pacjenci ubezpieczeni w NFZ objęci są bezpłatna opieką specjalisty medycyny rodzinnej, pielęgniarki środowiskowo-rodzinnej i położnej. Cały zespół podstawowej opieki zdrowotnej Przychodni Szczecińskiej opiekuje się pacjentami niezależnie od wieku – dziećmi i dorosłymi. 

Pacjenci ubezpieczeni w NFZ mieszkający na stałe poza Szczecinem i gminami ościennymi Szczecina mają dostęp do bezpłatnych konsultacji w przypadku nagłych dolegliwości. Do gmin ościennych Szczecina należą Dobra (Szczecińska), Goleniów, Gryfino, Kobylanka, Kołbaskowo, Police, Stare Czarnowo.

Pacjenci ubezpieczeni w innym kraju mają dostęp do bezpłatnych konsultacji w przypadku nagłych dolegliwości na podstawie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ)

Komercyjne konsultacje

Pacjenci chcący skorzystać z komercyjnych usług Przychodni Szczecińskiej mają dostęp do szerokiego zakresu usług naszego zespołu medycznego. Lekarze, psycholodzy i rehabilitanci prowadzący swoje prywatne praktyki w Przychodni Szczecińskiej dostępni są według indywidualnych grafików a zespół podstawowej opieki zdrowotnej dostępny jest także odpłatnie po godzinie 18.00 według indywidualnych potrzeb.

Komercyjne badania laboratoryjne

Pacjenci chcący skorzystać z odpłatnych badań laboratoryjnych mają dostęp do pełnej oferty laboratorium Synevo. Badania pobierane są przez personel pielęgniarski mający duże doświadczenie w pobieraniu materiału także u dzieci a wyniki badań laboratoryjnych będą dostępne także drogą elektroniczną.

 

 

 

Czekamy na Ciebie
w Przychodniach Szczecińskich

Umów wizytę

OBSERWUJ NAS

ul. Generała Stanisława Maczka 18/3-4

Rejestracja telefoniczna 91 500 10 10

ul. Kwiatkowskiego 1/6-7

Rejestracja telefoniczna 91 500 10 15