Medycyna rodzinna

Medycyna rodzinna Szczecin

Umów się do lekarza rodzinnego

W Przychodni Szczecińskiej opiekę nad dziećmi i dorosłymi sprawują lekarze specjaliści z różnych dziedzin medycyny. Możesz tu skorzystać z konsultacji, badań i zabiegów w przyjaznej atmosferze. Nasz zespół dba o to, aby każdy pacjent czuł się komfortowo i bezpiecznie podczas wizyty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i umówienia się na termin, który Ci pasuje.

  • lek. Jacek Bujko, specjalista medycyny rodzinnej
  • lek. Ewa Gruber, specjalistka medycyny rodzinnej (czasowo nieobecna)
  • lek. Karolina Bulsa, w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej 
  • lek. Liubov Gavrylenko, specjalistka pediatrii i neonatologii oraz intensywnej terapii i anestezjologii dziecięcej (UKR), w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej (POL)
  • lek. Marta Korzińska, specjalistka medycyny rodzinnej (czasowo nieobecna)
  • lek. Julia Sobkiewicz, w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej (czasowo nieobecna)

Lek. Jacek Bujko

Medycyna rodzinna szczecin

Jestem absolwentem wydziału Lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyłem w 2010 roku. Po zakończeniu stażu podyplomowego w szczecińskim szpitalu MSWiA w 2011 roku, rozpocząłem specjalizację z medycyny rodzinnej w ramach rezydentury, jako kandydat z najwyższym wynikiem Lekarskiego Egzaminu Państwowego. W trakcie specjalizacji ukończyłem szkolenia dodatkowe w zakresie medycyny rodzinnej w Wielkiej Brytanii, Holandii i Hiszpanii oraz zostałem laureatem specjalnego bursarium na udział w Światowym Zjeździe Lekarzy Rodzinnych w Lizbonie w 2014 roku. Od 2012 roku działam w grupie Młodych Lekarzy Rodzinnych Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce, z ramienia której należałem do zachodniopomorskiego Zarządu Wojewódzkiego Kolegium Lekarzy Rodzinnych W Polsce. W 2016 roku ukończyłem szkolenie specjalizacyjne zdobywając tytuł specjalisty medycyny rodzinnej oraz dodatkowo ukończyłem szkolenie Leonardo EURACT uzyskując dyplom nauczyciela medycyny rodzinnej. Przez pewien czas byłem doktorantem PUM i prowadziłem zajęcia ze studentami III i IV roku Wydziału Lekarskiego w zakresie diagnostyki laboratoryjnej, jednak musiałem zrezygnować z przyczyn osobistych. Pracowałem w ponad dwudziestu różnych praktykach medycyny rodzinnej w całej Polsce wykonując zastępstwa za lekarzy rodzinnych. Obecnie pełnię funkcję wiceprezesa Okręgowej Rady Lekarskiej OIL Szczecin i przewodniczącego Komisji Finansowej. Poza pracą zawodową jestem szczęśliwym ojcem trójki dzieci i zapalonym szermierzem - w 2019 roku zdobyłem dwa złote medale na Mistrzostwach Europy zawodów medycznych w tej dyscyplinie. Zapraszam do mojej przychodni, gdzie zawsze służę fachową pomocą i życzliwym uśmiechem.

Lek. Marta Korzińska

Lekarze rodzinni Szczecin
 
Jestem lekarzem rodzinnym z pasją i doświadczeniem. Ukończyłam Wydział Lekarski Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w 2011 roku, a następnie odbyłam staż podyplomowy w renomowanym Szpitalu Specjalistycznym im. profesora Alfreda Sokołowskiego w Szczecinie. Zawsze chciałam poszerzać swoją wiedzę i umiejętności, dlatego podczas studiów brałam udział w wielu projektach i inicjatywach, takich jak IFMSA czy Studenckie Towarzystwo Naukowe. Miałam też okazję studiować we Włoszech dzięki programowi Erasmus i zdobywać cenne doświadczenia na praktykach zagranicznych. Specjalizację z Medycyny Rodzinnej rozpoczęłam w 2012 roku i od tego czasu z radością pomagam pacjentom w różnym wieku i z różnymi problemami zdrowotnymi. Nie ograniczam się tylko do pracy w POZ, ale również oferuję wizyty domowe w Szczecinie i nad morzem. Dbam o to, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami medycyny, dlatego regularnie uczestniczę w konferencjach i szkoleniach, a także posiadam wiele certyfikatów potwierdzających moje kwalifikacje (m.in ALS oraz EPLS). W 2017 roku podjęłam się nowego wyzwania i rozpoczęłam studia MBA z Zarządzania w Ochronie Zdrowia na Poznańskim Uniwersytecie Medycznym. Jestem dumna ze swojej pracy i członkostwa w Kolegium Lekarzy Rodzinnych, a poza tym jestem szczęśliwą mamą czwórki uroczych dzieci.
 

Lek. Julia Knop

Szczecin medycyna rodzinna

Jestem absolwentką II Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, gdzie ukończyłam studia w 2015 roku i odbyłam staż podyplomowy w Wojewódzkim Szpitalu im. Jana Bożego w Lublinie w 2016 roku. W trakcie studiów miałam okazję zdobywać doświadczenie zawodowe i międzynarodowe, uczestnicząc w praktykach zagranicznych z chirurgii dziecięcej w Bułgarii i z medycyny tropikalnej w Indonezji. Byłam również aktywna w organizacji studenckiej IFMSA-Poland, gdzie pełniłam różne role i reprezentowałam Polskę na spotkaniach studentów medycyny w Tunezji i na Tajwanie. W 2014 roku otrzymałam stypendium Fundacji Lesława A. Pagi i brałam udział w projekcie Liderzy w Ochronie Zdrowia, który łączył studentów i młodych pracowników z branży zdrowotnej. Zainteresowałam się również badaniami klinicznymi i ukończyłam szkolenie w tej dziedzinie, a także odbyłam praktyki w ośrodkach badań klinicznych w Warszawie i w Londynie. Poza tym, ukończyłam studia podyplomowe z Bioetyki na Uniwersytecie Warszawskim i prowadziłam zajęcia z anatomii prawidłowej dla studentów anglojęzycznych na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Obecnie kształcę się w medycynie rodzinnej.

 

Lek. Liubov Gavrylenko

Przychodnia Szczecińska
Jestem lekarzem z Ukrainy, który spełnił swoje marzenie o pracy w Polsce. Ukończyłam studia medyczne na Dniepropietrowskiej Państwowej Akademii Medycznej w 1999 roku, gdzie zdobyłam dyplom magistra oraz kwalifikacje lekarskie. Rok później uzyskałam specjalizację pediatry-neonatologa. Przez wiele lat pracowałam na Oddziale Intensywnej Terapii i Reanimacji Noworodków w Szpitalu Dziecięcym oraz jako lekarz neonatolog na oddziale położniczym w okręgu kijowskim. W 2004 uzupełniłam swoje kwalifikacje o specjalizację z Intensywnej Terapii i Anestezjologii Dziecięcej. W latach 2005-2018 prowadziłam prywatną praktykę medyczną w Ukrainie, obejmując opieką lekarską całe rodziny.

W 2018 r. zdecydowałam się na zmianę życia i przeniosłam się do Polski. Nostryfikowałam dyplom lekarza na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum w Bydgoszczy. Uzyskałam również certyfikat z języka polskiego dla lekarzy cudzoziemców oraz pełne prawo do wykonywania zawodu lekarza w Polsce. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę pracować w tym pięknym kraju i pomagać dzieciom i ich rodzicom. W trosce o najmłodszych pacjentów staram się stale poszerzać swoją wiedzę. Posiadam certyfikat z resuscytacji i wsparcia okresu adaptacyjnego noworodków Pediatrycznej Akademii USA, a także kwalifikację wyższego stopnia z neonatologii (uzyskane na Ukrainie). Prywatnie mieszkam w Szczecinie z mężem i synem, studentem Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Lubię czytać książki, gotować i podróżować.

Newsletter

© 2024 - Przychodnia Szczecińska

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji.

Wykonanie: avangardo.pl

Jacek Bujko - ZnanyLekarz.pl