Położna

Katarzyna Misiuk

Mam na imię Katarzyna, jestem magistrem położnictwa. Pracuję jako położna środowiskowa i jestem również certyfikowanym instruktorem szkoły rodzenia. Jestem położną środowiskowo-rodzinną z wieloletnią praktyką zawodową. Doświadczenie zdobyłam pracując w szpitalu oraz pracując jako położna środowiskowo-rodzinna. Jestem położną nie tylko z zawodu, ale i z zamiłowania. Zapewniam opiekę kobietom w każdym wieku: ciężarnym, położnicom i noworodkom, a także kobietom po zabiegach ginekologicznych i onkologicznych. Praca to moja pasja.


Zachęcam wszystkie panie do wyboru położnej przed lub w trakcie trwania ciąży. Studia ukończyłam na Akademii Medyczne w Białymstoku uzyskując tytuł mgr położnictwa, chcą pogłębić swoją wiedzę z dziedziny położnictwa ukończyłam studia podyplomowe na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym „Edukacja okołoporodowa” Moim konikiem są zagadnienia związane z okresem przedkoncepcyjnym, ciążą i porodem. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą córki i syna.

Zakres konsultacji
  • Opieka i przygotowanie ciężarnej do porodu oraz połogu.
  • Opieka nad kobietą, noworodkiem i niemowlęciem po porodzie.
  • Bezpłatna indywidualna edukacja przyszłych rodziców.
  • Opieka w chorobach i po zabiegach ginekologicznych.
  • Przygotowanie do życia w rodzinie i metody planowania rodziny.
  • Po porodzie zapewniamy 4-6 wizyt ( do ukończenia 6 tyg życia).
Bezpłatna Szkoła Rodzenia

Kurs refundowany przez NFZ. Dla wszystkich pacjentek, które ukończyły 20 tydzień ciąży oraz dokonają wyboru położnej. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach przy ulicy Marii Curie Skłodowskiej 11.

Rezerwacja miejsc pod nr tel 505 142 449

Newsletter

© 2019 - Przychodnia Szczecińska

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji.

Wykonanie: avangardo.pl

Jacek Bujko - ZnanyLekarz.pl