Pacjent spoza Szczecina

Jeśli potrzebujesz szybkiej i profesjonalnej pomocy medycznej, niezależnie od tego, skąd jesteś i jakie masz ubezpieczenie, zapraszamy Cię do naszej przychodni. Oferujemy szeroki zakres usług zdrowotnych, dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Nie musisz się martwić o koszty leczenia, ponieważ w większości przypadków są one pokrywane przez NFZ lub EKUZ. Nasza przychodnia to miejsce, gdzie znajdziesz przyjazną atmosferę, wysoko wykwalifikowany personel i nowoczesny sprzęt. Nie zwlekaj i umów się na wizytę już dziś. Czekamy na Ciebie!

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin medycyny, którzy dbają o najwyższą jakość opieki nad pacjentami. Nasz sprzęt jest nowoczesny i bezpieczny, a nasze gabinety są komfortowo wyposażone. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00. Możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub przez internet, aby umówić się na dogodny termin wizyty.

Pacjent spoza Szczecina i gmin ościennych, ubezpieczony w NFZ

W przypadku potrzeby pilnej konsultacji w wyniku nagłego zachorowania zapraszamy do bezpłatnego korzystania z pomocy naszej przychodni wszystkich pacjentów ubezpieczonych w NFZ a mieszkających na stałe poza Szczecinem i gminami ościennymi (Dobra Szczecińska, Goleniów, Gryfino, Kobylanka, Kołbaskowo, Police, Stare Czarnowo). Wystarczy okazać swój dowód osobisty, na podstawie którego zostanie zweryfikowany status ubezpieczenia zdrowotnego.

Pacjent ubezpieczony w ramach Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego wydanej w jednym z krajów Unii Europejskiej

W przypadku potrzeby pilnej konsultacji w wyniku nagłego zachorowania zapraszamy do bezpłatnego korzystania z pomocy naszej przychodni wszystkich pacjentów ubezpieczonych na podstawie EKUZ wydanej w jednym z krajów członkowskich UE. Wystarczy okazać swoją kartę EKUZ, na podstawie której zostanie zweryfikowany status ubezpieczenia zdrowotnego.

Pacjent pochodzący z kraju innego niż Polska i nie posiadający Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego

W przypadku potrzeby pilnej konsultacji w wyniku nagłego zachorowania zapraszamy do korzystania z pomocy naszej przychodni według cennika świadczeń naszej przychodni.

 

Newsletter

© 2024 - Przychodnia Szczecińska

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji.

Wykonanie: avangardo.pl

Jacek Bujko - ZnanyLekarz.pl