Informacje

Leczenie sanatoryjne

Jeśli chcesz skorzystać z leczenia sanatoryjnego, musisz złożyć odpowiednie dokumenty w naszej rejestracji. Możesz to zrobić osobiście lub przez internet. Oto, co musisz wiedzieć:

Aby złożyć zapotrzebowanie na skierowanie na leczenie sanatoryjne, musisz wypełnić specjalny druk, który dostaniesz w rejestracji lub możesz go pobrać ze strony internetowej przychodni.


Do druku musisz dołączyć dodatkowe dokumenty, które potwierdzają Twoją potrzebę leczenia sanatoryjnego. Mogą to być np. wyniki badań, zaświadczenia od lekarzy specjalistów, opinie komisji lekarskich itp.


Jeśli chcesz złożyć zapotrzebowanie przez internet, musisz wysłać skan lub zdjęcie wypełnionego druku i dodatkowych dokumentów na adres e-mail rejestracji. Pamiętaj, że łączny rozmiar załączników nie może przekroczyć 5 Mb i muszą być one w formacie PDF.


Po otrzymaniu Twojego zapotrzebowania, lekarz przychodni oceni, czy spełniasz kryteria do skierowania na leczenie sanatoryjne. Może się zdarzyć, że będziesz musiał się stawić na osobistą konsultację lub wykonać dodatkowe badania - wtedy otrzymasz od nas informację o terminie i miejscu takiej wizyty.


Jeśli wszystko będzie w porządku, wystawimy Ci skierowanie na leczenie sanatoryjne i poinformujemy Cię o tym telefonicznie lub mailowo. Jeśli nie będziemy mogli wystawić Ci skierowania z jakiegoś powodu, również Cię o tym powiadomimy.

Mamy nadzieję, że uda Ci się skorzystać z leczenia sanatoryjnego i poprawić swoje zdrowie. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Chętnie Ci pomożemy.

Newsletter

© 2024 - Przychodnia Szczecińska

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji.

Wykonanie: avangardo.pl

Jacek Bujko - ZnanyLekarz.pl