Informacje

Deklaracje

 

Jak mogę zapisać się do Przychodni Szczecińskiej?

To proste! Aby zapisać się do Przychodni Szczecińskiej i zostać naszym pacjentem w ramach powszechnego ubezpieczenia Narodowego Funduszu Zdrowia wystarczy wypełnić i podpisać deklarację wyboru lekarza rodzinnego i pielęgniarki środowiskowo-rodzinnej. Można to zrobić on-line lub osobiście. Wzory deklaracji znajdą Państwo tutaj

ZAPOZNAJ SIĘ Z DOKŁADNĄ INSTRUKCJĄ ZŁOŻENIA E-DEKLARACJI

Zapraszamy także panie i rodziców małych pacjentek oraz noworodków do złożenia deklaracji wyboru położnej środowiskowo-rodzinnej.

Studiuję w Szczecinie ale pochodzę z innego miasta gdzie wciąż mam deklarację do przychodni medycyny rodzinnej - czy mogę zostać pacjentem Przychodni Szczecińskiej?
Tak - zapraszamy wszystkich studentów do zapisania się do naszej przychodni. Nastąpi wtedy bezpłatne przeniesienie deklaracji do Przychodni Szczecińskiej a w starej przychodni będzie można uzyskać pomoc doraźną na zasadzie konsultacji pacjentów spoza gminy i gmin sąsiadujących.
 
W przypadku, gdy z różnych powodów zapisanie się na stałe do naszej przychodni nie jest możliwe zapraszamy studentów do korzystania z naszych bezpłatnych konsultacji w przypadku nagłych zachorowań.


Newsletter

© 2021 - Przychodnia Szczecińska

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji.

Wykonanie: avangardo.pl

Jacek Bujko - ZnanyLekarz.pl