Leczenie sanatoryjne

Jeśli chcesz skorzystać z leczenia sanatoryjnego, musisz złożyć odpowiednie dokumenty w naszej rejestracji.

Możesz to zrobić osobiście lub przez Internet. Oto, co musisz wiedzieć:

  • Aby złożyć zapotrzebowanie na skierowanie na leczenie sanatoryjne, musisz wypełnić specjalny druk, który dostaniesz w rejestracji lub możesz go pobrać ze strony internetowej przychodni.
  • Do druku musisz dołączyć dodatkowe dokumenty, które potwierdzają Twoją potrzebę leczenia sanatoryjnego. Mogą to być np. wyniki badań, zaświadczenia od lekarzy specjalistów, opinie komisji lekarskich itp.
  • Jeśli chcesz złożyć zapotrzebowanie przez internet, musisz wysłać skan lub zdjęcie wypełnionego druku i dodatkowych dokumentów na adres e-mail rejestracji. Pamiętaj, że łączny rozmiar załączników nie może przekroczyć 5 Mb i muszą być one w formacie PDF.
  • Po otrzymaniu Twojego zapotrzebowania, lekarz przychodni oceni, czy spełniasz kryteria do skierowania na leczenie sanatoryjne. Może się zdarzyć, że będziesz musiał się stawić na osobistą konsultację lub wykonać dodatkowe badania – wtedy otrzymasz od nas informację o terminie i miejscu takiej wizyty.

Jeśli wszystko będzie w porządku, wystawimy Ci skierowanie na leczenie sanatoryjne i poinformujemy Cię o tym telefonicznie lub mailowo. Jeśli nie będziemy mogli wystawić Ci skierowania z jakiegoś powodu, również Cię o tym powiadomimy.

Mamy nadzieję, że uda Ci się skorzystać z leczenia sanatoryjnego i poprawić swoje zdrowie. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Chętnie Ci pomożemy.

Czekamy na Ciebie
w Przychodniach Szczecińskich

Umów wizytę

OBSERWUJ NAS

ul. Generała Stanisława Maczka 18/3-4

Rejestracja telefoniczna 91 500 10 10

ul. Kwiatkowskiego 1/6-7

Rejestracja telefoniczna 91 500 10 15